ocena ocena ocena ocena ocena
Nazwa KTÓRY SKUP AUT PŁACI ZA AUTA NAJLEPIEJ
Wojewodztwo Dolnośląskie
Miasto Wrocław
Strona WWW http://www.skupautwroclaw.eu/
Opis skupautwroclaw.eu - prowadzi skup samochodów we wrocławiu ale i w całej Polsce. Firma płaci zdecydowanie najwięcej porównując stawki konkurencji, lokalnych lombardów i innych skupów aut. Sprawdź ofertę na stronie internetowej i sprzedaj auto w najlepszej cenie.
Słowa kluczowe skup aut który płaci we wrocławiu najwięcej za auta, skup samochodów wrocław
Dodaj komentarz
Komentarz zostanie wyświetlony na stronie po zaakceptowaniu przez moderatora.
Ocena skupu:
Komentarze
Polecam
ocenaocenaocenaocenaocena

Porównałem oferty 7 skupów aut działających na terenie wrocławia - oferta tej firmy była zdecydowanie najlepsza - dostałem 1500zł więcej za samochód niż proponowała kolejna firma.

ok
ocenaocenaocenaocenaocena

Sprzedałem moje auto w tym skupie aut. Cena którą otrzymałem była co prawda niższa niż ta której się spodziewałem za samochód ale była także dużo wyższa niż ta którą proponowały konkurencyjne skupy aut działające we Wrocławiu.

Adrian Z
ocenaocenaocenaocenaocena

Polecam wszystkim - dziś tam trafiłem i jestem dzięki temu parę złotych do przodu. Wcześniej byłem w paru miejscach we Wrocławiu gdzie \\\"firmy\\\" proponowały mi odkup mojego Renault Scenica za jakieś żałosne pieniądze ale poźniej zadzowniłem pod 533 74 74 74 podjechał człowiek ze skupu aut wrocław i wkońcu dostałem normalną propozycje. POLECAM tylko im we Wrocławiu warto sprzedać auto jak komuś się spieszy

Marek C.
ocenaocenaocenaocenaocena

ja tez polecam, cieszę się że trafiłem na recenzje Adriana bo to dzięki niemu pojechałem do tej firmy, obsługa jak najbardziej profesjonalna - za auto dostałem nawet więcej niż się spodziewałem. Widać, że nie od dziś to robią i faktycznie chcą aby klient do nich wracał.

Danny - Opel Insignia
ocenaocenaocenaocenaocena

no aż tak super kolorowo nie jest jak piszą koledzy ale faktycznie gotówka jest od razu i wypłacili mi jakieś 85% wartości rynkowej auta, ale jak sie komuś spieszy to warto do nich jechać bo proponują więcej niż inni.

Chmura tagów