ocena ocena ocena ocena ocena
Nazwa Skup aut Jelenia Góra
Wojewodztwo Dolnośląskie
Miasto Jelenia Góra
Strona WWW http://www.skupaut.jelenia-gora.pl/
Opis Na terenie Jeleniej Góry w chwili obecnej działa kilka ogólnopolskich skupów samochodów oraz jeden lokalny. Skup aut Jelenia Góra wyróżnia się na tle konkurencji najwyższymi stawkami w regionie potwierdzonymi przez licznych klientów z regionu. Dzięki temu, że jest to lokalny SKUP samochodów działa najszybciej. Skup aut z Jeleniej Góry gwarantuje, że cała transakcja wyceny oraz odkupu pojazdu nie będzie trwała dłużej niż 20 min dzięki czemu potencjalny klient oszczędza czas związany z wyjazdami na giełdę oraz jazdami próbnymi, ponadto przedstawiciel skupu samochodów zawsze pojawi się u Klienta max. W ciągu 2h od chęci zgłoszenia samochodu. Firma oczywiście dokonuje bezpłatnej wyceny auta w miejscu wskazanym przez Klienta, jest także opcja wstępnej wyceny auta przez Internet.
Słowa kluczowe skup aut jelenia góra, skup samochodów jelenia góra, autokomis, autohandel, auto skup
Dodaj komentarz
Komentarz zostanie wyświetlony na stronie po zaakceptowaniu przez moderatora.
Ocena skupu:
Komentarze
POLECAM
ocenaocenaocenaocenaocena

Skup aut Jelenia Góra to firma która kupiła mój samochód. Jestem zadwolony ponieważ zapłacili za moje auto dobre pieniądze ok. 1000zł więcej niż proponowała najlepsza konkurencja, przyjechali po nie do mnie pod dom i zabrali auto na drugi dzień po moim telefonie do tej firmy. Polecam usługi Skupu aut w Jeleniej Górze. MAriusz, SKODA OCTAVIA 2003 r.

Kasia, Audi a8
ocenaocenaocenaocenaocena

Bardzo dziękuję firmie skup aut Jelania Góra za miła sprzedaż auta. Panowie kupili mój samochód bez problemu. Polecam

Polecam Adrian bme 320
ocenaocenaocenaocenaocena

Zapłacili najwięcej więc Polecam. Z przebiegu transakcji jestem także zadowolony. obsługa ok a gotówka na miejscu.

Marcin
ocenaocenaocenaocenaocena

bardzo dobra firma - zaproponowali mi atrakcyjną cenę za moje auto, znacznie lepszą niż inne skupy aut w Jeleniej Górze. Polecam

Chmura tagów