ocena ocena ocena ocena ocena
Nazwa Skup aut Kędzierzyn Koźle
Wojewodztwo Opolskie
Miasto Kędzierzyn-Koźle
Strona WWW http://www.skupaut-opolskie.pl
Opis Szybka sprzedaż auta dla mieszkańców Kędzierzyna Koźla lub okolic jest możliwa dzięki ofercie firmy Skup Aut Opolskie. Firma która ma siedzibę na terenie tego miasta oferuje skup aut za gotówkę. Skup samochodów skupuje od ręki auta wyprodukowane w latach 1997-2012 r., niezależnie od marki oraz modelu. Firma skupuje pojedyncze samochody od osób indywidualnych, floty aut od firm a także posiada specjalną ofertę współpracy przeznaczoną dla dilerów oraz salonów samochodowych ( szybki skup aut od osób zainteresowanych zakupem nowego auta u dilera). Skup aut pracuje 7 dni w tygodniu, posiada mobilnych przedstawiceli w całym województwie dlatego w razie potrzeby pracownik firmy bezpłatnie i bez żadnych zobowiązań dojedzie w miejsce wskazane przez klienta - wyceni samochód i w razie akceptacji wyceny od ręki go odkupi.
Słowa kluczowe skup aut Kędzierzyn-Koźle, skup samochodów w Kędzierzynie Koźlu, autokomis Kędzierzyn Koźle, komis aut, komis samochodowy, skup aut za gotówkę, auto skup
Dodaj komentarz
Komentarz zostanie wyświetlony na stronie po zaakceptowaniu przez moderatora.
Ocena skupu:
Komentarze
Peugeot 206, Marek Każmierczyk
ocenaocenaocenaocenaocena

Moim zdaniem najlepszy Skup Aut w miescie. Bardzo polecam - auto sprzedałem szybko i otrzymałem zadowalającą kwotę. POLECAM!

Renault Kangoo, Marcin
ocenaocenaocenaocenaocena

Zależało mi na szybkiej sprzedaży mojego auta przed świętami. Nie było to proste zadanie ponieważ odzew na moje ogłoszenie był prawie zerowy. Natrafiłem w internecie na ten SKUP AUT i udało mi się już następnego dnia sprzedać auto u mnie pod domem w Koźlu.

POLECAM SKUP AUT KĘDZIERZYN KOŹLE
ocenaocenaocenaocenaocena

Polecam ten skup samochodów, bardzo konkretni ludzie. naprawdę można szybko i w dobrej cenie sprzedać samochód. Bardzo pozytywne wrażenia! Andrzej C.

Marta, Fiat Seicento
ocenaocenaocenaocenaocena

Na prośbę praconika skupu wystawiam tu pozytyny komentarz. Trzeba przynać, że faktycznie im się należuy - po pierwsze i najważniejsze chyba ten skup aut zaproponował i zapłacił najwyższą kwotę ze wszystkich skupów w okolicy w tym z opola. Ponadto przyjechali w wyznaczonym terminie pod wskazany adres więc to także duża oszczędność czasu. Zasłużony pozytywny komentrz. Polecam!

Polacem Adrian
ocenaocenaocenaocenaocena

Dziś sprzedałem samochód w tym skupie. Cena bardzo dobra. Jestem zadowolony. polecam

Grażyna W.
ocenaocenaocenaocenaocena

Sprawdzona firma, uczciwi ludzie - jako jedyny skup aut który odwiedziłam zaproponował cenę uczciwą. Wiadomo, te firmy muszą zarobić ale wszystkie skupy samochodów oprócz tego proponują ceny mocno zaniżone - ja za swoje audi a6 z 2005 r. otrzymałam w tym skupie 3,5 tyś więcej niż proponowali ich konkurenci.

Chmura tagów