ocena ocena ocena ocena ocena
Nazwa Skup aut Lubin
Wojewodztwo Dolnośląskie
Miasto Lubin
Strona WWW http://www.autogielda-lubin.pl
Opis Jeżeli jesteś mieszkańcem Lubina lub okolic nie koniecznie musisz sprzedawać swoje auto na autogiełdzie w Lubinie. Dla osób które chcą uniknąć wystawiania samochodu w tym miejscu, nie chcą poświęcać swojego wolnego czasu w weekend bądź też nie odpowiada im atmosfera panująca na lokalnej giełdzie samochodowej swoją ofertę przygotował działający w Lubinie SKUP aut. Jest to Firma która od ręki i za gotówkę skupuje każdy samochód od mieszkańców Lubina oraz okolic. Firma Skup samochodów w Lubinie posiada swoją siedzibę w regionie oraz wielu mobilnych przedstawicieli handlowych którzy bezpłatnie przyjeżdżają do Klienta w celu wyceny samochodu oraz ewentualnego odkupu pojazdu. Cała procedura zajmuje nie więcej niż 20 min i jest przeprowadzana w miejscu wskazanym przez Klienta. Auto SKUP w Lubinie działa na rynku przeszło 5 lat, posiada wielu zadowolonych klientów oraz szereg pozytywnych referencji. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej.
Słowa kluczowe skup aut lubin, skup samochodów lubin, autokomis, komis samochodowy, auto skup
Dodaj komentarz
Komentarz zostanie wyświetlony na stronie po zaakceptowaniu przez moderatora.
Ocena skupu:
Komentarze
BARDZO POLECAM SKUP AUT i SAMOCHODÓW LUBIN
ocenaocenaocenaocenaocena

Auto sprzedałem tego samego dnia co do nich zadzwoniłem. Cała transakcja przebiegłą szybko i bez żadnych przszkód. Z ceny jestem zadwoolony. Marcin Peugeot 206, 2005 r.

SKUP AUT LUBIN - POLECAM
ocenaocenaocenaocenaocena

Oferta firmy skup samochodów lubin już przez telefon była kusząca. W umówionym terminie pracownicy skupu aut przyjechali do mojej firmy. Dobrze wykonują swoją pracę i sprzedaż auta jest łatwa i przyjemna. Otrzymałem za swoje auto kwotę która mnie zadowoliła, nieco niższa niż rynkowa cena auta ale o tym zostałem uprzedzony już telefonicznie więc bez niespodzianek. Dobry sposób na sprzedaż auta dla osób które nie mają czasu.

POLECAM!
ocenaocenaocenaocenaocena

Firmie SKUP AUT LUBIN mogę śmiało wystawić pozytywną recenzję - nie udało mi się sprzedać mojego samochodu na giełdzie więc postanowiłem zadzwonić właśnie do tej firmy. Przez telefon już słychać, że to profesjonaliści i wiedzą o czym mowią - wstępnie wycenili mi auto i poprosili o wypełnienie formularza na stronie aby mogli wysłać jeszcze bardziej precyzyjną wycenę. Po 30 min miałem już na mailu ofertę - umówiliśmy się na niedziele u mnie pod domem. Sama transakcja szybka i konkretna, pieniądze od ręki na miejscu. Kwota którą otrzymałem różniła się bardzo niewiele od wyceny którą otrzymałem więc to duży plus. Ogólnie bardzo dobry sposób na sprzedaż auta. POLECAM SKUP AUT LUBIN - Mariusz Rover 75, 2000 r.

1000zł więcej niż u konkurencji
ocenaocenaocenaocenaocena

Myślę, że dla każdego sprzedającego to najważniejsze informacja. ja polecam!

Polecam.
ocenaocenaocenaocenaocena

Chciałam sprzedać swoje auto szybko i w tej firmie mi się udało. Otrzymałam cenę niższą niż oczekiwałam ale za to dużo wyższą niż proponowały konkurencyjne skupy aut. Ogólnie jestem zadowolona. Pozdrawiam Marta

Chmura tagów