ocena ocena ocena ocena ocena
Nazwa Skup Aut Środa Śląska
Wojewodztwo Dolnośląskie
Miasto Środa Śląska
Strona WWW http://www.skupaut-dolnoslaskie.pl
Opis Skup aut za gotówkę w Środzie Śląskiej - firma Skup aut Dolnośląskie skupuje natychmiast za gotówkę auta w każdym stanie wyprodukowane w latach 1996-2012. Wszystkie marki, modele, auta osobowe, dostawcze, ciężarowe, terenowe i sportowe. Skup aut odbywa się w miejscu i czasie wyznaczonym przez klienta. Dojazd pracownika skupu samochodów jest bezpłatny tak jak i wycena - do niczego też nie zobowiązuje klienta. W razie decyzji o sprzedaży samochodu - pracownik skupu odkupi auto od ręki oraz na miejscu wypłaci gotówkę. Więcej informacji oraz bezpłatna wycena na stronie internetowej.
Słowa kluczowe skup aut Środa Śląska, skup samochodów w Środzie Śląskiej, autokomis, komis samochodowy, komis aut, skup aut za gotówkę, autohandel
Dodaj komentarz
Komentarz zostanie wyświetlony na stronie po zaakceptowaniu przez moderatora.
Ocena skupu:
Komentarze
Agata, Peugeot 307 sw - polecam skup aut środa śląska
ocenaocenaocenaocenaocena

Sprzedałam auto w tym skupie aut. Generalnie z zamiarem sprzedaży nosiłam się już dłuższy czas ale praca i inne obowiązki mi to uniemożliwiały. Moim zdaniem usługa którą proponuje skup aut w środzie śląskiej to dobre rozwiązanie - auto odkupują niemalże od ręki - całość trwało ok 20 min. Dostałam też gotówkę z której jestem zadowolona. Z czystym sumieniem polecam skup http://www.skupaut-dolnoslaskie.pl!

POLECAM SKUP AUT ŚRODA SLĄSKA
ocenaocenaocenaocenaocena

polecam ten skup aut. jako jedyny konkretny od początku do końca. wypłacili obiecaną gotówkę od ręki. Polecam Robert BMW 750il

Marek, Scenic 1997 r.
ocenaocenaocenaocena

ten skup aut zaproponował mi najwyższą stwkę, niestety w danym dniu nie mieli czasu podjechać do mnie więc auto musiałem dostarczyć im na własną rękę ale i tak się opłacało.

Polecam
ocenaocenaocenaocenaocena

zapłacili najlepiej inne skupy aut i komisy i ze środy i z wrocławia oferują słabe stawki. Polecam tą firmę

Chmura tagów