ocena ocena ocena ocena ocena
Nazwa SKUP SAMOCHODÓW JELENIA GÓRA
Wojewodztwo Dolnośląskie
Miasto Jelenia Góra
Strona WWW http://www.skupaut.jelenia-gora.pl/
Opis Skup samochodów JELENIA GÓRA Skupujemy auta dowolnej marki krajowe, sprowadzane, w dobrym stanie technicznym, z każdego roku produkcji OD 1997 DO 2012. Prowadzimy skup aut od osób prywatnych oraz firm (floty samochodowe). Zadzwoń teraz pod numer 781 514 743, lub zamów darmową wycenę pojazdu przez formularz na stronie. Gwarantujemy: Skup aut za gotówkę, płacimy więcej niż dealerzy. Obsługę przez pracowników o bardzo dużym doświadczeniu. Bezpłatny dojazd. Bezpieczną sprzedaż, bez ryzyka oszustwa ze strony kupującego. Spotkanie w terminie dogodnym dla sprzedającego.
Słowa kluczowe SKUP SAMOCHODÓW JELENIA GÓRA, SKUP AUT, SKUP AUT ZA GOTÓWKĘ W JELENIEJ GÓRZE
Dodaj komentarz
Komentarz zostanie wyświetlony na stronie po zaakceptowaniu przez moderatora.
Ocena skupu:
Komentarze
POLECAM SKUP AUT JELENIA GÓRA, Marcin Alfa Romeo 156
ocenaocenaocenaocenaocena

Jestem bardzo zadowolony z usług tego skupu aut. Auto zostało odkupione w ustalonym czasie oraz za ustaloną cenę. Cała transakakcja przeprowadzona szybko i jak należy. POLECAM SKUP AUT JELENIA GÓRA.

Najlepsze stawki w okolicy. Marta Skoda Octavia 2004 r.
ocenaocenaocenaocenaocena

Polecam wszystkim ten skup aut. Bardzo profesjonalna firma. Poszukiwałam firmy typu \\\"skup aut za gotówkę\\\" od kilku dni... jednak nie było to takie łatwe, jedne firmy nie chciały dojechać po auto, inne proponowały śmiesznie niskie ceny jedynie skup aut jelenia góra przyjechał prawie natychmiast i zaproponował dobrą kwotę. Polecam można u nich sprzedać samochód szybko i bez nerwów.

NAJLEPSZY SKUP SAMOCHODÓW!
ocenaocenaocenaocena

Tylko oni zaproponowali dobrą cenę za moje bardzo dobrze utrzymane auto. Cała reszta oferuje stawki bardzo niskie. Minus taki, że trzeba samemu do nich dojechać ale wysokość ceny jaką płacą pozwala szybko o tym zapomnieć. Pozdrawiam Arek Jeep 1999 r.

SUPER SKUP AUT
ocenaocenaocenaocenaocena

Rewelacja jedyny skup aut w okolicy który traktuje klienta poważnie. Oferują naprawdę dobre stawki, obsługa przez telefon jak i na żywo jest naprawdę na wysokim pozionie. Jest w internecie kilka firm typu skup aut ale tylko ten zaoferował cenę która była dla mnie zadowalająca. Polecam ten skup samochodów to najlepsza firma moim zdaniem na terenie jeleniej góry

Agnieszka, Seicento
ocenaocenaocenaocenaocena

Ja sprzedałam moje auto dziś. Było miło i ogólnie bardzo fajnie. Skup aut Jelenia Góra to firma która dała się poznać jako profesjonalna.

Ja też sprzedałem :)
ocenaocenaocenaocenaocena

Pozdrawiam Panów ze Skupu aut w Jeleniej Górze. Dziś pomimo, że mamy niedziele podjechali i odkupili mój samochód a dzięki szybkiej sprzedaży mam gotówkę na majówke :P

Chmura tagów